• امروز: پنج شنبه، 3 خرداد 1397
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  تبلیغات تکواندو

  ثبت نام مسابقات آزاد دانشجویان آغاز شد

  تاریخ انتشار: 24 دی 1395, 20:17
   به منظور حضور در بیست و نهمین دوره مسابقات دانشجویان جهان؛
  ثبت نام مسابقات آزاد دانشجویان آغاز شد
   
   
   
   
   

  تاریخ برگزاری مسابقات انتخابی دانشجویان برای شرکت در اردوی تیم ملی تکواندو در دو گروه مردان و زنان مشخص شد.


  به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، مسابقات تکواندو انتخابی دانشجویان سراسر کشور دربخش کیوروگی و پومسه و در دو گروه مردان و زنان از روز چهارشنبه (13 بهمن ماه)به مدت 4 روز در خانه تکواندو فدراسیون برگزارمی گردد.

  رقابت‌های گروه مردان از روز چهارشنبه (13 بهمن‌ماه) به مدت دو روز و مبارزات گروه زنان نيز جمعه و شنبه (15 و 16 بهمن‌ماه) پيگيري می‌شود و مدال آوران این رقابت‌ها جواز حضور در نخستین مرحله از اردوی تیم ملی به منظور حضور در بیست و نهمین دوره یونیورسیاد جهانی دانشجویان را بدست می آورند.

  ثبت‌نام برای حضور در این رقابت‌ها از امروز (پنجشنبه) آغاز و تا پايان روز پنجشنبه (7 بهمن‌ماه) ادامه خواهد داشت. متولدین 11 دی‌ماه 67 به بعد در رده كمربند دان يك مجوز حضور در این رقابت‌ها را دارند.

  پیکارهای گروه مردان در اوزان فرد و وزن هشتم (54-، 63-، 74-، 87- و 87+ کیلوگرم) روز چهارشنبه (13 بهمن‌ماه) و در اوزان زوج (58-، 68- و 80- کیلوگرم) روز پنجشنبه (14 بهمن‌ماه) برگزار می‌گردد.

  همچنین مبارزات گروه زنان در اوزان 46-، 46-، 53-، 57-، 62-، 73- و 73+ کیلوگرم روز شنبه (16 بهمن‌ماه) پیگیری خواهد شد.

  رقابت‌های پومسه در دو گروه مردان و زنان نیز به ترتیب پنجشنبه و جمعه (15 و 16 بهمن‌ماه) از میان فرم‌های 6 تا 13 به قید قرعه، با تعیین کمیته فنی و به صورت انفرادی برگزار می‌گردد.

  این دوره از مبارزات با هوگوی معمولی پیگیری می‌شود و مدال آوران یونیور سیاد 2015 کره‌جنوبی بدون نیاز به رقابت در این دوره از مسابقات، به نخستین اردو تیم‌ملی دانشجویان دعوت می شوند.

  گفتني است؛ بیست و نهمین دوره مسابقات یونیورسیاد جهانی دانشجویان از تاریخ 28 مرداد ‌ماه تا 8 شهریور ماه سال 1396به مدت 11 روز در کشور چین تایپه برگزار مي‌شود.

   
   

  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->