• امروز: شنبه، 23 آذر 1398
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس
  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات بین المللی تکواندو استان

  تاریخ انتشار: 16 اسفند 1397, 19:21
  مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات بین المللی تکواندو استان
   

  تجلیل از مدال آوران لرستانی مسابقات بین المللی جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان لرستان در سالن جلسات اداره کل برگزار گردید .

  به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان لرستان ،طی مراسمی از مدال آوران تکواندو لرستان تجلیل بعمل آمد .
  طی مراسمی روز چهارشنبه مورخ 15 اسفند 97 با حضورجناب آقای عزیزپور مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان و مسئول امور بانوان و روابط عمومی اداره کل و ریاست، دبیر و نائب رئیس و مسئولین کمیته های هیئت تکواندو لرستان از مربیان و مدال آوران و قهرمانان تکواندو لرستان در سومین دوره مسابقات بین المللی جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو در جزیره کیش تقدیر و تجلیل بعمل آمد.
  در ابتدای این دیدار دکتر وفایی ریاست هیئت تکواندو استان لرستان کسب یک مدال نقره و دو مدال برنزارزشمند مسابقات بین المللی با درجه G2 را به مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و به مدال آوران و قهرمانان و مربیان تبریک گفت و در ادامه گزارشی کوتاه از روند ثبت نام تا شرکت و کسب مدال درمسابقات با حضور مسئولین و مقامات فدراسیون جهانی تکواندو و فدراسیون ایران در کیش برگزار گردید را عنوان نمودند.
  در این دیدار دکتر عزیزپور ضمن ابراز خرسندی از کسب مدال توسط قهرمانان تکواندو لرستانی از انسجام و همدلی خانواده تکواندو تقدیر کرد و خاطر نشان شدند : هیئت تکواندو استان در تمام زمینه ها از قبیل ارتقاء دوره های مربیگری و وداوری، بروز نمودن تجهیزات مسابقات ورزشی، برگزاری لیگ و مسابقات متعدد، حضور در لیگ های کشوری در دو بخش آقایان و بانوان بسیار چشمگیر عمل کرده است.
  وی در ادامه این رشد همه جانبه و دیدن شدن تکواندو در میادین ملی و بین المللی را مدیون حضور و مدیریت جناب آقای دکتر وفایی به عنوان ریاست هیئت تکواندو استان دانست و از این همه تلاش دلسوزانه تقدیر و تشکر نمودند.
  در این دیدار خانم جمال شرف مسئول امور بانوان نیز از پیشرفت تکواندو بانوان در سالهای اخیر ابراز خرسندی نمودند و از توجه ویژه جناب آقای وفایی به فعالیت های بخش بانوان در سطح ورزش همگانی و قهرمانی تشکر کرد.
  مسئول روابط عمومی اداره کل نیز ضمن تبریک کسب مدال و مقام های بانوان و آقایان به تعامل و همفکری و همکاری بیشتر در انعکاس اخبار و فعالیت های هیئت تاکید کردند .
   
   
   

  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->