• امروز: چهارشنبه، 22 مرداد 1399
 • منوی کاربری
  امکانات
  آخرین مطالب
  سایت‌های مرتبط
  آپلود عکس

  آپلود عکس
  تبلیغات تکواندو
  آپلود عکس آموزش تکواندو ویژه تابستان

  برگزاری جلسه هیأت تکواندو استان لرستان

  تاریخ انتشار: 23 خرداد 1398, 19:24
  برگزاری جلسه هیأت تکواندو استان لرستان
   

  جلسه هیأت رئیسه تکواندو استان لرستان در خصوص معرفی اعضاء هیأت رئیسه جدید و بررسی تقویم ورزشی سال 98 روز سه شنبه 21 خرداد در خانه تکواندو استان لرستان برگزار گردید .‌


  به گزارش روابط عمومی هیأت تکواندو استان لرستان ، در این جلسه معرفی اعضای هیات رئیسه جدید (آقایان محمد یگانه ، رسول ملکی و منصور مرادی )،اهداء احکام انتصاب اعضاء هیأت رئیسه جدید ، بررسی تقویم ورزشی سال 98 و همچنین بررسی ادامه مسابقات لیگ و آزمون ارتقاء کمربند قرمز و مشکی دان 2 در خانه تکواندو استان لرستان صورت گرفت.

  رئیس هیات تکواندو لرستان در ابتدای صحبت های خود ضمن خیر مقدم به کلیه اعضاء هیأت رئیسه تکواندو لرستان گفت : تکواندو لرستان آمار خوبی از فعالیت های خود در تمام زمینه ها برجای گذاشته است .

  جافر وفایی اظهار داشت : ما به آینده تکواندو لرستان امیدوار هستیم و این مهم با حضور اعضای هیأت رئیسه جدید به لطف خدا و کمک تمامی دلسوزان تکواندو استان لرستان صورت می پذیرد .

  وی گزارشی از فعالیت های تکواندو لرستان در بحث داوری و مربیگری را اعلام کردند و افزود : خوشبختانه رشد بسیار خوبی در داوری و مربیگری در دو بخش آقایان و بانوان داشته ایم.

  وفایی گفت: هیأت تکواندو استان لرستان دوره های آموزشی و آزمون های متعدد ارتقاء کمربند را به میزبانی لرستان برگزار کرده است که در نوع خود بی نظیر میباشد .

  رئیس هیات تکواندو لرستان عنوان کرد: حضور تیم های لرستان در لیگ های مختلف کشور ، افتتاح لیگ پویای لرستان ، تشکیل سازمان لیگ استان و معرفی اعضای آن از فعالیت های مهم این هیأت می باشد که با تلاش کمیته های استان لرستان و با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی شده موفقیت های خوبی در سال 1398 به لطف خدا نصیب تکواندو لرستان خواهد شد .

  وی ادامه داد : لرستان اکنون دارای قهرمانان ملی و کشوری میباشد که جای خوشحالی برای جامعه ورزشی لرستان دارد .

  وفایی بیان کرد : ورزشکاران و قهرمانان ما در تمام زمینه ها به فعالیت می پردازند و در سیل ویرانگر امسال به یاری مردم سیل زده لرستان شتافتند و دین خود را به مردم دیار خود ادا نمودند .

  رئیس هیات تکواندو به بودجه پیشنهادی مالی تکواندو استان لرستان در سال 1398 پرداخت و گفت : برآورد مالی این هیأت در سال 1398 حدود 400 میلیون تومان می باشد که محل تامین آن را فعالیت های هیات استان در صدور احکام پایه کمک های فدراسیون تکواندو ، اسپانسر محلی و اداره کل ورزش استان است .

  وفایی یاد آور شد : با توجه به زیرساخت های مناسب تکواندو لرستان از جمله داشتن سالن مناسب مسابقات و سیستم داوری ، پتانسیل برگزاری مسابقات کشوری در تمام رده های سنی را دارا میباشد که در این خصوص با توجه به داشتن ورزشکاران مستعد در رده سنی نوجوانان در استان تقاضای برگزار مسابقات نوجوانان کشور در دو بخش آقایان و بانوان در استان را به فدراسیون تکواندو داده ایم و پیگیر این درخواست خواهیم بود تا حصول نتیجه و در این خصوص نیز کمال تشکر را از همکاری فدراسیون را داریم.

  رئیس هیات تکواندو لرستان تاکید کرد :همچنین بر برگزاری لیگ های استان در تمام رده های سنی در دو بخش بانوان و آقایان تاکید داریم و در جهت توسعه ورزش تکواندو در سال ۹۸ در نظر داریم از استانهای برتر تکواندو جهت برگزاری مسابقات دوستان در همه رده ها در دو بخش دختران و پسران در استان لرستان دعوت بعمل آید .

  در پایان پیشهاد برگزاری دوره های داوری و مربیگری درجه ۳ و ۲ در استان در دو بخش دختران و پسران داده شد که خوشبختانه مورد موافقت اعضاء هیأت رئیسه قرار گرفت .
   
   
   


  ارسال نظر

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  آپلود عکس

  نظرسنجی
  -->